Chciała sprawdzić, jak narzeczony zareaguje na jej nietypowy wygląd. Ten, po tym, co zobaczył, odwołał ślub

Narzeczeni, decydujący się na zawarcie związku małżeńskiego, ślubują być ze sobą w zdrowiu i chorobie, w radości i cierpieniu, w bogactwie i w niedostatku, dopóki śmierć ich nie rozdzieli.

Razem przejść przez życie, razem wychować dzieci i razem się zestarzeć. Niestety, nie dla każdej zakochanej pary jest to takie oczywiste. A przynajmniej nie było dla pewnego Chińczyka, który nie przeszedł testu, jaki przygotowała dla niego narzeczona.

old-bride


Kobieta, 26-letnia Qing Kao z Shenzhen, wpadła na bardzo nietypowy pomysł i postanowiła na sesję przedślubną ucharakteryzować się na 50-latkę. Na głowę założyła perukę z pasemkami siwych włosów, zaś na twarzy miała postarzającą charakteryzację. Rzeczywiście, wyglądała na sporo starszą niż w rzeczywistości.

Zrobiła to po to, aby sprawdzić, co jej ukochany zrobi na widok radykalnej zmiany w jej wyglądzie, która – jeżeli będą razem szli przez życie i razem się starzeli – będzie nieunikniona. Liczyła, że narzeczony, Guo Chien, zareaguje przynajmniej z poczuciem humoru, nawet jeżeli efekt metamorfozy niezbyt mu się spodoba. Niestety, przeliczyła się.

Jak wyglądała Qing Kao i co stało się dalej, dowiecie się z kolejnych stron artykułu.

old-bride1

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : wereblog.com

One Response

Reply