10 staroświeckich randkowych zwyczajów, do których powinniśmy wrócić. Koniecznie do nr 7 !

Współczesne zwyczaje randkowania, spotykania się i kontaktów między kobietami a mężczyznami jest zupełnie inny, niż ten, który obowiązywał jeszcze naszych dziadków. Można kpić, że odbywało się to sztywnie i oficjalnie. Jednak widać, że miało to jakiś sens, skoro ich małżeństwa trwają po kilkadziesiąt lat, a współczesne związki nie przechodzą kryzysów, tylko się rozpadają. 

Mężczyźni zapraszali dziewczynę na randkę kilka dni wcześniej, przynosili kwiaty i przedstawiali się rodzicom. A teraz… no cóż. Poznaj 10 staroświeckich zasad randkowych, które obowiązywały dawniej i powinny wrócić :)


1. Odprowadzenie po randce

Odprowadzenie dziewczyny do drzwi pokazuje, że mężczyzna troszczy się o jej bezpieczeństwo. To nie jest to samo, co SMS „Jestem w domu ;*”.

vicpicks.blogspot.com

1-date


2. Drobiazg albo kwiaty

Kobiety to sroki, lubią otrzymywać coś od mężczyzn, pokazuje to, że mężczyzna się stara. Kiedy idziesz do kogoś w odwiedziny, nigdy z pustymi rękami, nawet własnoręcznie zerwany kwiat jest bardzo miłą niespodzianką.

preslaysa.com

2-data


3. Odpowiednie ubranie

Czyste i schludne ubranie to podstawa. Dawniej mężczyzna nie wyobrażał sobie, że może iść na randkę inaczej niż w koszuli i garniturze. Pokazuje to zaangażowanie, że zależy nam, by jak najlepiej wypaść.

blog.livedating.me

3-date

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : lifebuzz.com

Reply