Rodzina wyrzuciła tę kobietę na ulicę jak niepotrzebny przedmiot. Niedożywiona i słaba leżała przy drodze oczekując na śmierć

Rodzice poświęcają dzieciom sporo czasu, miłości i uwagi. Czasem to właśnie dla nich rezygnują z kariery zawodowej. Zostają w domach, aby się nimi opiekować i je wychowywać. Większość pociech to docenia i odwdzięcza się opiekunom, zajmując się nimi, gdy są starzy i niedołężni.

Są również osoby, które nie mają ochoty poświęcać czasu schorowanej matce czy ojcu. Chcą się ich zwyczajnie pozbyć, nie pamiętając, że to właśnie oni powołali ich na świat i w ostatnich latach życia należy się im choć trochę uwagi. Ten przypadek z Indii dowodzi, że istnieją ludzie bez serca. Są pozbawieni skrupułów, wyrzutów sumienia oraz szacunku dla innych osób.


homeless


Jakieś bezduszne potwory wyrzuciły tą starą kobietę na ulicę bez pieniędzy, wody i jedzenia. Została skazana na powolną śmierć i gdyby nikt nie przejął się jej losem, pewnie dziś już by nie żyła. Zobaczcie, co napisała osoba, która ją dostrzegła.

Gdy jechałem z Khargone do Madhya Pradesh zobaczyłem wstrząsającą sytuację. Starsza kobieta leżała na posadzce nieopodal Szpitala Powiatowego Govt. Początkowo wahałem się, aby jej pomóc. Myślałem, że jest chora psychicznie. Widząc jej stan, nie mogłem nie zareagować. Podszedłem i zapytałem, czy kupić jej coś do jedzenia. Skinęła głową, abym coś jej przyniósł.

abandoned-elderly-woman


Zrobiłem to samo następnego wieczoru. Martwiłem się co się z nią stanie, gdy wrócę z pracy dopiero po dwóch dniach. 6 września skontaktowałem się z Amarjeet SinghSudan.

Przejdź na drugą stronę, by dowiedzieć się jak potoczyły się losy staruszki. 

abandoned-elderly-woman1

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : resumodamoda.com

Reply