Starszy mężczyzna pozował do zdjęć ze swoją 12-letnią żoną. Przechodnie nie mogli się powstrzymać od emocjonalnych reakcji!

Youtuber Coby Persin jest znanym na całym świecie prowokatorem. Jednak, co trzeba przyznać, swoje eksperymenty prowadzi zawsze w konkretnym celu. Chce pokazywać reakcje ludzi na niecodzienne sytuacje, zwraca uwagę na naprawdę istotne problemy. To, co w jednych krajach jest normą, w innych uważane jest za niedopuszczalne i chore.

Eksperyment mężczyzny był prosty. 65-letni mężczyzna ubrany w garnitur pozował do zdjęć z dziewczynką ubraną w suknię ślubną. Przechodnie natychmiast zauważyli nietypową parę. Ich miny mówiły więcej niż słowa. Wielu zareagowało.Eksperyment miał na celu pokazanie bardzo wielkiego problemu zmuszania młodych dziewczynek do ślubów. Co roku nawet 33 tysiące nieletnich w wieku nawet 6 lat jest zmuszanych do małżeństwa z dużo starszymi mężczyznami. Jeśli rodzice dziewczynki się zgodzą, jest to zupełnie legalne!

youtube.com

ślub2


Jak widać na nagraniu, dla nowojorczyków takie rzeczy są nie do przyjęcia. Mężczyźni ostro reagują – zabierają dziewczynkę, a mężczyznę chcą zgłosić na policję, uważają, że jest chory. Pytają, gdzie jest jej mama. Ich wzburzenie musiała hamować ochrona. 

youtube.com

ślub


Zobaczcie sami, pamiętając, że takie rzeczy dzieją się codziennie, w dodatku za pozwoleniem rodziców. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply