Seria tragicznych wypadków złamała jej życie, jednak ona postanowiła się nie poddawać i żyć najlepiej, jak tylko potrafi

Jedno wydarzenie może zmienić całe życie, nie mamy na nie wpływu, ponieważ wypadki po prostu się dzieją i choć nie zawiniliśmy w niczym, możemy stać się ich ofiarami.

Wypadki drogowe zdarzają się codziennie i nawet jadąc przepisowo i powoli nie mamy pewności, że dojedziemy na miejsce. Zwłaszcza że człowiek nie ma wielki szans wobec siły szybkości i stali. Stłuczki, zderzenia czy wielkie karambole zbierają ze sobą śmiertelne żniwo, ale też pozostawiają po sobie osoby kalekie i cierpiące przez lata. Paraliż, utrata kończyn sprawiają, że zmienia się całe życie nie tylko ofiary wypadku, ale całej jego rodziny.

 

 

Ciężko jest wrócić do normalnego życia, gdy uważasz, że masz całe życie przed sobą, a ono zmienia się i to na gorsze, musisz nauczyć się żyć od nowa. Nie jest to łatwe, wtedy też okazuje się, ilu miało się prawdziwych przyjaciół, jak zareaguje na te zmiany rodzina.

O tym jak życie potrafi być okrutne i odbierać wszystko, przekonała się Steph Aiello. Jej historię przeczytasz na kolejnej stronie.

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply