Internetowi trolle chcą zniszczyć tego biednego człowieka! Wszystko przez to, jak się nazywa!

1 października nieopodal lotniska Las Vegas-McCarran miał miejsce festiwal muzyki country, w którym brało udział ponad 20 tysięcy osób.

Około 22.30 doszło do najbardziej krwawej masakry z udziałem broni palnej w Stanach Zjednoczonych. 64-letni Stephen Paddock z okna pokoju hotelowego Mandalay Bay otworzył ogień z karabinu maszynowego do bawiących się na imprezie ludzi.

Pochodzący z Nevady mężczyzna zabił prawie 60 osób i ranił ponad 500. Jego krwawy zamach okrzyknięto największą strzelaniną w historii USA. Masakra zakończyła się przed czasem, bo przestępcy przegrzała się broń i w pokoju, w którym strzelał, uruchomiła się czujka przeciwpożarowa. Dzięki temu również szybciej udało się go namierzyć. Znaleziono go martwego a przy nim 10 sztuk naładowanej broni. Prawdopodobnie chciał zabić jeszcze więcej niewinnych osób.

O tym potwornym zdarzeniu mówiły media z całego świata. Wszyscy potępiali mordercę za to, że pozbawił zdrowia i życia tyle ludzi. Choć sprawca masakry nie żyje, co niektórzy nie zdają sobie z tego sprawy i poszukują go w mediach społecznościowych. Natrafiają na profil mężczyzny, który nazywa się dokładnie tak samo, lecz nie ma nic wspólnego z zamachem.

Przejdź na kolejną stronę i dowiedz się więcej.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : dailymail.co.uk

Reply