Straciła przytomność w pociągu. Kiedy się obudziła, nie mogła uwierzyć, że ktoś zachował się z ten sposób!

W komunikacji miejskiej dochodzi do przeróżnych przestępstw.

Najczęstszymi z nich są oczywiście kradzieże, ale zdarzają się także pobicia, wymuszenia czy napaście na tle seksualnym. Ludzie różnie reagują na takie sytuacje. Przeważnie udają, że niczego nie widzą i wysiadają na kolejnym przystanku. Znieczulica ludzka jest powszechna i prowadzi do wielu nieszczęść, dlatego nie bójmy się reagować, gdy widzimy, że ktoś jest w opałach.

27-letnia Eleanor Farnfield jechała pociągiem do Londynu. Wracała od swoich rodziców, którzy mieszkają poza miastem i nagle bardzo źle się poczuła. Pojazd był prawie pusty i nie miała kogo poprosić o pomoc. Zemdlała i nic więcej nie pamiętała. Leżąca bezwładnie młoda kobieta była łatwym celem dla rabusiów i zboczeńców. W każdej chwili ktoś mógł ją wykorzystać i zabrać wszystko, co miała przy sobie.

Brytyjka cierpi na padaczkę i czasem traci kontrolę nad własnym ciałem. Pech chciał, że atak nastąpił w prawie pustym przedziale. Kiedy odzyskała przytomność, zdała sobie sprawę, że jest w szpitalu. Kompletnie nie pamiętała, jak tam dotarła. Na stoliku znalazła pewną wiadomość. Natychmiast wzięła ją w dłoń i zaczęła czytać. Nie mogła uwierzyć, że ktoś zachował się w ten sposób.

Przejdź na kolejną stronę i dowiedz się więcej. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : dailymail.co.uk, littlethings.com, pozitivno.me

Reply