Strzelcami rządzi ogień, który zapala je do działania, ale i trawi. Lista wad osób spod tego znaku jest długa. Wymieniamy te najważniejsze

Brawura

Zodiakalni snajperzy kochają ryzyko. Lubią chwalić się swoimi wyczynami, szukają poklasku wśród znajomych i bliskich osób. Odczuwają silną potrzebę ciągłego bycia na fali. Dobrze czują się w centrum uwagi. Czasami jednak przesadzają z ryzykanctwem, potrzebują wtedy, by ktoś pohamował ich zapędy i sprowadził z powrotem na ziemię.

Brak wyczucia

Osoby spod tego znaku mają gorące serce i dobre intencje, w ich wypadku cudownie sprawdza się jednak przysłowie: „Dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane”. Strzelce nie bardzo radzą sobie w sytuacjach delikatnych. Nie potrafią okazać wrażliwości i często zachowują się jak słonie w składzie porcelany.

Niestałość

Kolejną wielką wadą tego znaku jest niestałość, zarówno w uczuciach, jak i tzw. słomiany zapał. Strzelce kochają na zabój, zwykle jednak krótko, a ich wewnętrzny ogień równie łatwo jest wzniecić, co zgasić. Podobnie zapalają się do jakiejś idei, czy pomysłu, którym szybko się nudzą i zarzucają.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : okchicas.com, mhoroskop.pl, horoskop.sennik.biz

Reply