Student Cambridge w skandaliczny sposób znęcał się nad bezdomnym. Jego zachowanie zbulwersowało nie tylko profesorów, ale i całą studencką brać

Ronald Coyne rozpoczął studia w kolegium Pembroke i został członkiem Cambridge University Conservative Association, potocznie zwanego Stowarzyszeniem Konserwatystów. Pewnego wieczoru chłopak został nagrany, jak po mocno zakrapianej imprezie ubrany we frak wraca do domu i po drodze zaczepia bezdomnego mężczyznę.

Chłopak szydził z człowieka mieszkającego na ulicy, śmiał się z jego krzywdy i życiowej sytuacji. Co gorsza, by pokazać swoją wyższość i upokorzyć bezdomnego, w pewnym momencie wyciągnął dwadzieścia funtów i zaczął je palić!

Takie marnotrawienie pieniędzy miało pokazać bezdomnemu, że bez kasy jest się dziś nikim. Było to okrutne zachowanie, gdyż 20 funtów zapewniłoby bezdomnemu kilka posiłków. Chłopak zapewne o tym wiedział, ale uznał, że zabawnie będzie pokazać biednemu człowiekowi, że to co dla niego jest fortuną, dla innych nie stanowi większej wartości.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : metro.co.uk, wikipedia.org

Reply