18-letnia studentka dostaje 18 000 £ miesięcznie od swoich sześciu „tatusiów”. Odwdzięcza się im najlepiej jak umie!

Słyszeliście kiedykolwiek o Sugar daddy (tatusiu cukrowym)? Pod pojęciem tym kryje się starszy mężczyzna, który wybiera sobie młodsze i atrakcyjne dziewczyny jako swoje towarzyszki.

Oferuje im prezenty lub pieniądze w zamian za usługi seksualne lub inne formy spędzania wolnego czasu. Po naszemu to zwyczajny sponsor, który nie szczędzi kasy na związek z młodszą od siebie partnerką lub partnerem. Przeważnie jest żonaty, lecz na boku prowadzi inne, bardziej ekscytujące i kolorowe życie.

Chloe ma 18 lat i studiuje psychologię oraz neuronaukę na uniwersytecie. Ma nadzieję, że uda się jej zdobyć tytuł magistra, a następnie doktora i ostatecznie zostać wykwalifikowanym psychologiem klinicznym. W wolnym czasie zarabia 18 tysięcy funtów na mężczyznach, którzy płacą za jej towarzystwo. Chloe jest wysoką, atrakcyjną blondynką o długich włosach. Ma nienaganną figurę, którą podkreśla obcisłymi ubraniami.

Postanowiłam zostać „Sugar baby” podczas wakacji, zanim zaczęłam studia. Bardzo martwiłam się o pieniądze i wydawało mi się to bardzo atrakcyjną opcją — wspomina dziewczyna.

18-latka obecnie spotyka się z sześcioma tatusiami cukrowymi. Widują się kilka razy w miesiącu. Każdy „tatuś” płaci za jej towarzystwo od 1500 do 3000 funtów. Chloe zapewnia, że nie nawiązuje z nimi relacji intymnych. Płacą po prostu za czas spędzony z uroczą blondynką. Liczba miesięcznych randek jest uzależniona od jej zajęć na uniwersytecie. Zaradna młoda kobieta znajduje mężczyzn na stronie Seeking Arrangement i podobno otrzymuje od nich coś więcej niż tylko gotówkę.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply