Przeszła ponad 50 operacji plastycznych, by upodobnić się do swojej idolki Angeliny Jolie. Sami oceńcie, czy poświecenie było warte efektu 

Między byciem zagorzałym fanem a posiadaniem obsesji, czasem jest tylko cienka granica.

Niegdyś fani nie mieli zbyt wielu opcji wielbienia swoich idoli: mogli tylko do nich wzdychać, wieszać ich zdjęcia na ścianach w pokoju, polować na autografy i w ubiorze czy fryzurze wzorować się na ich stylu. Dziś wielbiciele gwiazd i celebrytów mogą posunąć się znacznie dalej i realnie upodobnić swoje ciało do tego, jakie ma idol.

 

Operacje plastyczne podyktowane chęcią upodobnienia się do kogoś sławnego, przestały już szokować. Wiele osób prosi lekarzy np. o nos Brada Pitta czy usta Moniki Bellucci, ale pacjenci którzy całkowicie i bezrefleksyjnie chcą zmodyfikować swój wygląd, nadal są rzadkością.

Do osób, które owładnęła obsesja upodobnienia się do swojego idola, zaliczyć można Sugar Tarban. Kobieta ma 29 lat i pochodzi z stolicy Iranu, Teheranu. Od wielu lat jest zachwycona aktorką Angeliną Jolie, a fascynacja jej postacią popchnęła ją do bardzo drastycznych zmian.

 

Sugar przeszła ponad 50 operacji plastycznych, korygujących głównie jej twarz, by nabrała rysów hollywoodzkiej gwiazdy kina. Dodatkowo, by całkowicie upodobnić się do Angeliny, Iranka przeszła także na restrykcyjną dietę i schudła do przerażającej wagi 40 kilogramów!

Efekt finalny trudno uznać za zadowalający, ponieważ kobieta nie przypomina Angeliny Jolie, a raczej wygląda jak jej karykatura.

Więcej zdjęć Sugar znajdziecie na kolejnej stronie. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : sabah.com.tr, harironline.ir

Reply