Gdy zobaczyła, że jej dziecko jest w niebezpieczeństwie, obudziły się w niej super moce! To prawdziwa mama bohaterka!

Matki na co dzień mają super moc, bo jak wytłumaczyć, że są w stanie być czujne 24 godziny na dobę i ogarniają cały dom?

Gdy w rodzinie pojawi się dziecko, to najczęściej mama zostaje w domu, by się nim opiekować. Codzienne pranie, sprzątanie, opieka nad dzieckiem pochłania wiele sił. A małe dziecko potrafi dać w kość. Zwłaszcza gdy jest chore, rosną mu zęby, czy dzieje się cokolwiek innego. Mama musi dać sobie rady ze wszystkim, co dzieje się wokoło.

 

Większość mam spisuje się doskonale w roli kucharza, pielęgniarki i animatora zabaw w jednym. Potrafią tak zorganizować dzień, by dziecko było szczęśliwe i miało możliwość nie tylko się wybiegać, ale i bardzo wiele nauczyć. A nie jest to łatwe, bo dzieci szybko się nudzą i szukają różnych rozrywek, nie zawsze tam, gdzie jest bezpiecznie.

 

Przekonała się o tym Helen Mason-Bedford, gdy jej syn został przygnieciony przez drzewo. Wszystko działo się bardzo szybko, w parku, w którym od 5 lat Helen spaceruje ze swoim synem Dexterem. Chłopiec bawił się z innymi dziećmi, gdy matka usłyszała huk i przeraźliwy krzyk.

 

Gdy dobiegła do syna, okazało się, że ciężka kłoda zsunęła się prosto na nogę Dextera. Kobieta nie wiele myśląc złapała za kłodę, potem dowiedziała się, że kłoda ważyła ponad 250 kilo! Czyli ćwierć tony. Helen wydostała syna spod kłody, a potem niosła go przez prawie 2 kilometry nim dotarła do miejsca, gdzie mogła poprosić pomoc.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : thesun.co.uk

Reply