Świat mody oszalał na punkcie super szybkich modelek z Chin. Te kobiety zachowują się jak roboty i pozują w iście ekspresowym tempie!

Czas to pieniądz.

Współczesny świat pędzi nieustannie i niemal wszystko powinno być zrobione „na już”, a najlepiej „na wczoraj”. To ogromne przyspieszenie nie omija żadnej branży, dlatego przedsiębiorcy nieraz wymagają od swoich pracowników katorżniczego tempa pracy. W efekcie ludzie zaczynają pracować jak maszyny.

Każda praca ma swoją specyfikę i są zawody, w których liczy się zmysł artystyczny. Przy takich pracach zazwyczaj ludzie się nie spieszą, ponieważ nieustannie analizują, czy artystyczna wizja została dobrze zrealizowana i odpowiada wrażliwości twórców.

Do prac wymagających artystycznego skupienia zalicza się fach modelki i fotografa. Oboje współpracując ze sobą, mają stworzyć dzieło plastyczne, czyli zdjęcie. Zazwyczaj taka praca trwa wiele godzin, by udało się stworzyć fotografię o odpowiednim wyrazie i klimacie, ale Chińczycy czas sesji zdjęciowych postanowili skrócić do minimum.

Jak sprawić, by w 15 minut udało się sfotografować całą kolekcję ubrań? Nauczyć modelki pracować jak roboty!

Chińskie modelki w ciągu minuty przyjmują kilkadziesiąt póz prezentujących noszone ubrania i dodatki. Figury są typowe dla żurnali, a modelki niczym żywe lalki trwają w nieustannym półuśmiechu wyrażajacycm zadowolenie z noszonych rzeczy.

Więcej filmów z szybkimi chińskimi modelkami znajdziecie na kolejnej stronie. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : boredpanda.com

Reply