Rodzice zamknęli ją w brudnej szopie i traktowali jak zwierzę! Wszyscy wiedzieli o tej tragedii, ale nikt nie udzielił poszkodowanej pomocy

Dzieci chcąc nie chcąc muszą słuchać swoich rodziców. Przynajmniej do osiemnastego roku życia powinny być im posłuszne.

Później mogą robić, co chcą. Jeśli nie podobają się im zasady panujące w domu, mogą się wyprowadzić i zacząć żyć na własny rachunek. Szybko przekonują się, że życie dorosłych wcale nie jest takie łatwe, a każdy ciężko zarobiony grosz trzeba szanować, a nie przepuszczać go na głupoty. Czasem to opiekunowie nie mają racji i traktują pociechy zbyt surowo, wymagając od nich bezwzględnego posłuszeństwa.

Młodym ciężko żyć pod taką presją i decydują się na szybkie opuszczenie domów rodzinnych. Funkcjonowanie z dala od rodziców będzie dla nich o wiele lepsze i tylko czekają, aż osiągną pełnoletność. O krzywdach wyrządzonych przez najbliższych pamięta się przez lata. Z ich strony powinno płynąć wsparcie, ale bywa, że są przyczyną największych dramatów. O trudnej młodości zapewne nigdy nie zapomni bohaterka tego artykułu. Gdy się dowiesz, jak potraktowali ją rodzice, będziesz w szoku!

Przez 6 lat życie 24-letniej Zhang Qi przypominało piekło. Okrutny los zgotowali jej rodzice, którzy nie zgadzali się na związek z pewnym chłopakiem. Młodzieniec mocno nie przypadł im do gustu i kazali córce, aby natychmiast zerwała z nim kontakt. Dziewczyna się nie zgodziła i spotkała ją bardzo surowa kara. Rodzice zamknęli ją w brudnej szopie pozbawionej wszelakich wygód. Dziewczyna przez kilka lat spała na stosie słomy przykryta kocami i starymi ubraniami.

Przejdź na kolejną stronę, aby dowiedzieć się jak skończyła się ta historia. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : dailymail.co.uk

Reply