Przez 7 dni jadła na czczo surowy czosnek. Zmiany, jakie zaszły w jej organizmie są ogromne!

Badania wykazały, że spożywanie surowego czosnku przed zjedzeniem śniadania znacząco wpływa na zdrowie. Poprawia m.in. funkcjonowanie układu odpornościowego i obniża ciśnienie krwi.

Gdy zjesz czosnek na pusty żołądek, zniszczysz wszystkie bakterie i usprawnisz prace wielu ważnych narządów. Jakich konkretnie? O tym poniżej!

eating-garlic-on-an-empty-stomach0


Dlaczego warto jeść minimum jeden ząbek czosnku na czczo?

Zjadanie czosnku na pusty żołądek znacząco obniża ciśnienie krwi oraz zapobiega chorobom układu krążenia i serca. Poprawia także funkcjonowanie pęcherza oraz wątroby. Leczy ponadto sporo problemów żołądkowych i trawiennych. Pomaga uporać się z biegunkami, zaparciami, a nawet hemoroidami. Ostatnie badania dowiodły, że ułatwia wydzielanie się hormonu odpowiedzialnego za stan emocjonalny i dobre samopoczucie — serotoniny. Powinny spożywać go zatem osoby mające problemy nerwowe i żyjące w stresie.

garlic


Co jeszcze?

Czosnek doskonale oczyszcza organizm, a także zwalcza różne pasożyty i robaki. Stymuluje eliminację toksyn, zapobiega cukrzycy i chorobom związanym z układem krążenia. Skutecznie wzmacnia układ immunologiczny, zapobiegając przeziębieniom, grypie i wszelakim chorobom układu oddechowego. Odmładza, zwalczając wolne rodniki oraz dostarczając mnóstwo witamin i minerałów potrzebnych dla ładnego wyglądu skóry.

Przejdź na następną stronę, by dowiedzieć się więcej. 

garlic-skin

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : healthylifetricks.com

Reply