Polski trend na zimową stylizację paznokci podbija cały świat!

Ostatnio na Instagrama trafił najnowszy trend dekorowania paznokci. Co ciekawe, trend narodził się w Polsce. Pojawił się po to, by uczcić zimowy sezon, gdzie przede wszystkim nosimy swetry. Użytkownicy dzielą się ze sobą zdjęciami, na których ich paznokcie wyglądają jak robiony na drutach sweter. Użytkowniczki są zachwycone, bo trend idealnie wpasowuje się w sezon.

Istnieje wiele sposobów na tworzenie dzianinowych paznokci, które wyglądają jak cieplutki sweter, ale jednym z najfajniejszych sposobów (ale też najprawdopodobniej najtrudniejszym) jest użycie grubej warstwy żeli 3D. Te żele mogą być użyte do nadania ostatecznego koloru i charakterystycznego wzoru.Klikając w źródło nad obrazkami, przeniesiesz się na strony Instagrama  prezentujący bum na te wzorzyste paznokcie. Poniżej również krótki filmik z instrukcją, jak wykonać takie paznokcie własnoręcznie.

[ krakoviak_]

1[nailspapoland]

2[wloszka_italiana]

3[michalina_jodlowska]

4[mariemadaleine]

5[izabela_pustelnik]

6[nailspapoland]

7[aleksandralegomina]

8Jeżeli chcesz zobaczyć, jak wykonać druciany wzorek na paznokciach, koniecznie oglądnij filmik, który prezentuje krok po kroku, jak je wykonać. Filmik jest po polsku. Miłego oglądania. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply