Świat staje na głowie! Te paznokcie będą śnić ci się nocami. Czy będą nowym trendem na 2020 rok?

Moda nie stoi w miejscu, choć czasem zatacza koło i to, co było mocne 20 czy 30 lat temu znów wraca do łask.

Przykładem mogą być spodnie dzwony, dżinsy z wysokim stanem, koszule w kratkę, leonki czy ciężkie platformy na nogach. Jeszcze kilka lat temu śmiano się z tego przestarzałego stylu, dziś jest znowu na topie. Pewnie za kilkanaście lat podobnie będzie z obecnymi stylizacjami.

.

Tzw. fashionistki to ogromne miłośniczki mody. Dziewczyny śledzą wszystkie gorące trendy i dbają o to, aby w ich szafach znajdowały się tylko najmodniejsze ubrania, buty, torebki i dodatki. Chętnie chwalą się nowościami w internecie, głównie na Instagramie. Nie boją się eksperymentować ze swoim wizerunkiem i decydować się na kontrowersyjne stylizacje. Im więcej czegoś szokującego i przyciągającego uwagę, tym lepiej! Normalność staje się nudna i wygląda na to, że jest zarezerwowana tylko dla zacofańców, którzy nie idą z duchem czasu.

Mody zmieniają się również w makijażu i stylizacji paznokci. Kiedyś malowano je wyłącznie na jeden kolor, głównie czerwony, dziś mamy do wyboru tysiące przeróżnych odcieni. Stylistki wychodzą naprzeciw wysokim wymaganiom swoich klientek i wymyślają coraz to nowe „pazurki”, które przyciągają uwagę i sprawiają, że ich właścicielka czuje się wyjątkowa. Były już paznokcie z przyklejonymi włosami, paznokcie ze zdjęciami płodu, paznokcie z rafą koralową czy paznokcie z dziurami, przez które można puszczać bańki mydlane.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.Reply