Chiński rolnik każe skakać świniom z 3-metrowej platformy i opływać dookoła staw. Nie zgadniesz, co nim kieruje!

Wieprzowina to jedno z najbardziej popularnych mięs, a najwięksi jej zwolennicy twierdzą, że nie ma na świecie nic smaczniejszego niż soczysty bekon czy przepyszny wieprzowy kotlet.

Ile ludzi, tyle smaków dlatego też nie ma co z tym polemizować i udowadniać, że inne mięsa są zdrowsze i smaczniejsze. Wieprzowina zalewa światowe rynki i nie zawsze jest dobrej jakości. Na smak i jakość wieprzowego mięsa wpływa bardzo dużo czynników. Najważniejszy jest oczywiście sposób, w jaki świnie były odżywiane oraz to czy przy ich hodowli nie nadużywano antybiotyków.

pigs

Jak dobrze wiadomo, zwierzęta hodowlane nie przebywają w dobrych warunkach. Tłoczą się w ciasnych chlewach i zarażają jedno od drugiego różnymi chorobami. Hodowcy, aby utrzymać je przy życiu i w miarę dobrym stanie zdrowia, podają im antybiotyki. Faszerują nimi również zdrowe osobniki. Profilaktycznie, aby uchronić je przed zarażeniem. Antybiotyki nie tylko zabezpieczają przed chorobami, ale również zwiększają masę mięśniową zwierząt, co przynosi większe zyski hodowcom.

Pewien farmer z Państwa Środka twierdzi, że znalazł świetny sposób na to, by jego trzoda pozostała w dobrej formie na długo bez użycia antybiotyków. Przejdź na drugą stronę i poznaj jego niezawodną metodę!

pigs1

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : dailymail.co.uk, elitereaders.com

Reply