Spójrz na te słońca i wybierz te, które najbardziej przypadło ci do gustu. Z pewnością dowiesz się czegoś ciekawego o sobie

Słońce było obiektem kultu wielu kultur, obecnie zeszło z piedestału, ale nadal jest dla wielu ważnym symbolem.

Słońce kojarzy się z radością, szczęściem i pogodą ducha. Daje nam ciepło, lato i przyjemne dni. To przy jego wschodzie lub zachodzie ludzie wyznają sobie miłość, składają obietnice szczęśliwego życia. Symbolika słońca jest obecna w prehistorycznych hieroglifach. Wiele osób wybiera motyw słońca na tatuaże, czy wierzy w jego lecznicza moc.

Najprostsze testy mówią o człowieku najwięcej, jego wybory, które są nieprzemyślane i nie wykalkulowane, ale pochodzą z podświadomości. Nasze wybory, choć pozornie nie zawsze mające sens, są często odpowiedzią na pytania, jakich nie lubimy czy nie chcemy sobie zadawać. Bo mogą powiedzieć coś, czego sami nie chcemy wiedzieć, bo może się to okazać niezgodne z obrazem, jaki budujemy i w jaki chcemy wierzyć.

 

Test osobowości – wybierz symbol słońca

Mamy dla was 8 słońc, choć są podobne, każde jest inne. Przyjrzyj się im i powiedz, które słońce najbardziej przypadło ci do gustu, który kształt najbardziej ci się podoba? Odpowiedzi, co oznacza twój wybór, znajdziesz na kolejnych stronach.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : brightside.me

Reply