Ta mama może być dumna z synów, ponieważ ich odwaga uratowała jej życie. Sprawdźcie, co zrobili dzielni chłopcy

Przemoc domowa to trudny do rozwiązania problem, ponieważ dramaty najczęściej toczą się za zamkniętymi drzwiami i nikt o nich nie wie. Dlatego trzeba mówić o problemie agresji w domu i odpowiednio wcześnie jej przeciwdziałać, by nie dochodziło do takich tragedii, jaka miała miejsce w Australii. 

Rachel Moore była matką z trójką dzieci, która rozstała się z dotychczasowym partnerem. Szczęście w życiu miał przynieść jej nowy związek z Darylem. Pierwsze lata układały im się wspaniale, a na świat przyszła dwójka ich dzieci. Niestety w siódmym roku bycia razem zaczęły się problemy i mężczyzna zaczął być agresywny.


agresja-pas


Rachel nauczona wcześniejszymi doświadczeniami wiedziała, że agresja partnera tylko będzie narastała, a problem przemocy sam się nie rozwiąże. Nie wierzyła w zapewnienia konkubenta, że się zmieni i chcąc chronić siebie i swoje dzieci, rozstała się z Darylem. Życie rodziny uspokoiło się, ale tylko chwilowo, ponieważ pewnego dnia Daryl urządził swojej rodzinie prawdziwe piekło…

Daryl był dobrym partnerem, ale po kilku latach zmienił się nie do poznania

ab-600x380


Mężczyzna upił się i pojechał do byłej partnerki i dzieci. W amoku wpadł do domu, więc Rachel szybko ukryła piątkę swoich dzieci w sypialni: 14-letniego Jaydena, 12-letniego Camerona, 10-letnią Kaylee, 4-letnią Zane i 2-letnią Samanthe. Niestety sama nie zdążyła umknąć wściekłemu Darylowi, który miotał się po domu z naładowaną strzelbą!

Rachel starała się ratować dzieci, ale ex partner miał ze sobą broń palną

ag-600x335


Agresywny były partner dwukrotnie postrzelił Rachel w ramię i kobieta straciła przytomność. Mężczyzna ewidentnie chciał ją zabić, ale wtedy do akcji wkroczyły dzieci. Kiedy oprawca przeładowywał broń, dwóch najstarszych braci rzuciło się na niego. Wspólnymi siłami obalili go i zabrali broń, a następnie okładali pięściami i kopali, dopóki nie stracił przytomności, by rodzina spokojnie mogła uciec.

Bracia nie wahali się, by stanąć w obronie matki i rodzeństwa

Screen-Shot-2016-01-15-at-8-600x316


Odwaga Jaydena i Camerona uratowała życie ich matce oraz bezbronnemu rodzeństwu. Gdyby nie ich szybka decyzja, Daryl zapewne dobiłby zakrwawianą Rachel. Śmiałości do walki z napastnikiem chłopcom dodał fakt, że dwa tygodnie wcześniej na zajęciach aktorskich ćwiczyli samoobronę i uczyli się walki wręcz.

Kilkuletnie dzieci były przerażone, ale starsi chłopcy zachowali zimną krew

Ciąg dalszy tej historii na kolejnej stronie.

ar-600x353

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply