Bajkowe sypialnie dla dzieci, które zawrócą w głowie nawet dorosłym

Pokój dziecka jest bardzo ważny dla jego rozwoju. Powinien zapewniać mu komfortowe warunki do wypoczynku i nauki, a także rozwijać wyobraźnię i dopowiadać indywidualnym upodobaniom. Rodzice winni są więc przykładać dużą uwagę do aranżacji tego wnętrza.

W dzieciństwie mnóstwo dzieci marzy o tym, by mieszkać w pałacu czy krainie, skąd pochodzą ich ulubieni bohaterowie bajek. Niestety tylko garstka rodziców realizuje takie marzenia o pokoju jak z bajki, ale ci dorośli, którzy już to robią, zaskakują swoją kreatywnością.


children's room (1)


Pokój dziecka nie musi być szary i nudny czy też przypominać składzik zabawek z łóżkiem i biurkiem. Wystarczy odrobina kreatywności i zapał do pracy, a nawet w niewielkim pomieszczeniu w bloku można stworzyć zupełnie inny świat, który będzie dla dziecka jego małą oazą i krainą szczęśliwości. Zafundowanie maluchowi pokoju marzeń to też wielka frajda dla rodzica, który zapewne sam niegdyś marzył o takim wyjątkowym prezencie od swojej mamy i taty.

Propozycja dla małych fanów Dzikiego Zachodu

children's room (2)


Aranżacje pokoi dla księżniczek, rycerzy, fanów wyścigów samochodowych, przyszłych budowlańców czy astronautów znajdziecie na kolejnych stronach. 

Ahoj piracka przygodo!

children's room (18)

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : incrivel.club

Reply