Mężczyzna wrzucił do Internetu zdjęcie, że chce oddać szczeniaki, ludzie nie mogli uwierzyć w jakich warunkach je trzymał

Pewien mężczyzna postanowił oddać psa, który mu wiernie służył przez ostatnie lata wraz z dziewięcioma szczeniakami. Kiedy ludzie zobaczyli zdjęcia, nie mogli uwierzyć, że trzyma maluchy w takich warunkach i w ogóle nie widzi w tym problemu. 

Nana, bo tak miała na imię, przeżyła 3 lata przywiązana do krótkiego łańcucha, bez schronienia. Oszczeniła się 3 razy, jednak jej wcześniejsze szczeniaki nie przezywały w takich warunkach. Tym razem szczeniaki przeżyły, więc chciał się ich pozbyć.

2


Niedługo po opublikowaniu wpisu jego sąsiedzi zabrali wszystkie psy. A prawnik z organizacji zajmującej się pomocą psom postarał się o fundusze na opiekę nad nimi. Psiaki nie mogły pozostać w takich warunkach, Nana wykopała dziurę, by je trochę schronić przez letnim gorącym słońcem.

3


Udało się zdobyć pieniądze na opiekę nad zwierzętami, Nana była uczona zaufania do ludzi, a szczeniaki dostawały świetną karmę, by jak najszybciej nabrać sił.

5

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply