Te matki postanowiły szczerze odpowiedzieć na pytania swoich dzieci. Pomóc miał im w tym wykrywacz kłamstw!

W kłótniach z rodzicami jesteśmy zwykle na straconej pozycji. Zwłaszcza nasze mamy lubią korzystać z zawsze skutecznego argumentu: „ja w twoim wieku się tak nie zachowywałam”.

Okazuje się jednak, że często daleko im do doskonałości. Życie naszych rodziców pełne jest mniejszych i większych grzeszków, które skutecznie przed nami ukrywają.

1Jednak dla wielu ludzi podstawowym spoiwem rodziny jest szczerość i wzajemne zaufanie. Te matki postanowiły to zademonstrować w bardzo niecodzienny sposób. Pozwoliły swoim dzieciom zadawać pytania dotyczące wszystkich, nawet najbardziej intymnych szczegółów ich życia. By zagwarantować prawdziwość odpowiedzi, kobiety zostały podłączone do wykrywacza kłamstw. Urządzenie miało zareagować, gdy pytana chociaż odrobinę minie się z prawdą.

Młodzi ludzie bardzo skwapliwie wykorzystali okazję do poznania sekretów swoich matek. Pytali o wszystko, wcale nie unikając trudnych tematów, jak seks i narkotyki. Wielu chciało też wiedzieć, jak ich matki zachowywały się w młodości. Niektóre odpowiedzi wprawiły pytających w stan głębokiego szoku.

Możecie zobaczyć ten niezwykły eksperyment, oglądając filmik poniżej.

 

Czy chcielibyście zadać podobne pytania swoim rodzicom? Jeśli spodobał się Wam ten pomysł, podzielcie się nim ze znajomymi na Facebooku.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube

Reply