12 sprawdzonych sposobów, by tworzyć szczęśliwą parę! To naprawdę nie jest takie trudne!

Każdy marzy o szczęśliwym związku. Jeśli znajdzie drugą połowę, to chce, by wszystko było wspaniale. Jednak niestety z czasem codzienne sprawy i rutyna sprawiają, że zaczynają się kłótnie i problemy. Patrzysz na inne pary, które są szczęśliwe i zastanawiasz się, co poszło nie tak. Trzeba trzymać się pewnych uniwersalnych zasad i to wszystko. 

Związek daje dużo satysfakcji, ale nie można zapominać, że nic nie jest dane na zawsze w jednej postaci. Oto zasady, których zawsze trzeba się trzymać.


1. Nie udawaj

Chcemy być lepsi, niż jesteśmy. Jednak trzeba się starać, a nie udawać. Czas obnaży wszystkie kłamstewka i to będzie smutne. Trzeba mówić, co się czuje. Co lubisz, a czego nie. Nikt nie czyta w myślach więc lepiej powiedzieć niż chować w sobie urazę.

1


2. Myśl pozytywnie

Kłopoty i problemy zawsze się pojawiają. Ciągłe skargi i narzekania prowadzą do wzajemnych pretensji, doceniaj to, co masz. A jeśli jest coś, co cię bardzo irytuje w drugiej połowie po prostu jej powiedz. Szukaj zawsze pozytywnych stron i pamiętaj, że kochasz tę osobę.

2


3. Wspieraj i pokaż, że ci zależy

Każdy ma ciężkie dni, projekty, którym ciężko mu podołać. Pokaż swoje wsparcie, wysłuchaj obaw i nie uważaj je za bezpodstawne i głupie. Uczucie, że jest się kochanym i ma się wspierającego partnera potrafi zdziałać dużo więcej, niż najlepsze terapie.

3

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : brightside.me

Reply