4 rzeczy, które robi każda szczęśliwa para. Sprawdź, czy nie zaniedbujesz swojego związku!

Wszystkie szczęśliwe pary mają wspólne rytuały i zachowania, które pomagają w utrzymywaniu relacji na przestrzeni lat. Czasami nawet nie wiedzą, że jest to właśnie ich rytuał i odbierają to jako naturalną rzecz. Niektórzy uważają, że sama magia miłości jest w stanie scementować związek, jednak tak do końca nie jest.

Jak można się dowiedzieć z wypowiedzi par z wieloletnim stażem, bycie w związku to ciągła praca nad sobą i związkiem. Jeśli chcesz,  by twój związek był szczęśliwy, zwróć uwagę na te cztery drobne, ale ważne zachowania w związku.1. Zawsze dać sobie całusa na pożegnanie.

To może wydawać się nawet zbyt proste, ale pożegnanie się przed wyjściem do obowiązków jest bardzo ważne. Nawet jeśli potem trzeba będzie pobiec na autobus, należy zawsze pamiętać o chwili na buziaka. To pokazuje, że dbasz o swoją drugą połowę i pokazujesz, że jest najważniejsza.

giphy.com

3 — kopia


2. Codziennie znajdź czas na rozmowę.

Jest to bardzo istotne. Warto porozmawiać o tym, jak minął wam dzień, co się wydarzyło. Postaraj się, by rozmowa była plastyczna, by parter/partnerka mogli się poczuć, jakby byli przy tej sytuacji. Ludzie odkładają rozmowy na później, a zaniedbywanie rozmów może prowadzić do ciszy, która źle wpływa na związek. Nie odkładaj rozmowy na jutro, jeśli partner poczuje się ignorowany, nie będzie czuł się dobrze w związku.

giphy.com

22

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : brightside.me

Reply