Zauważyła szczęśliwą rodzinę w kawiarni i zrobiła im zdjęcie. 10 dni później otrzymała druzgocącą wiadomość

Dziś większość telefonów wyposażona jest w dobrej jakości aparaty.

Chcąc więc zrobić zdjęcie nie musimy nosić ze sobą drogiego sprzętu, wystarczy że wyciągniemy telefon i sfotografujemy to, co nas interesuje. Dzięki temu można uchwycić zachwycające zachody słońca, uśmiechniętych ludzi czy piękno otaczającej przyrody. Zdarza się, że ludzie zupełnie przez przypadek wykonują bardzo ważne ujęcia np. sprawców wypadków drogowych, próby kradzieży a nawet zjawiska paranormalne.

Co niektórzy aparaty w telefonach wykorzystują bardzo nieodpowiednio. Robią zdjęcia osobom znajdującym się w tarapatach zamiast udzielić im pomocy. Na pierwszym miejscu stawiają ciekawą fotografię, a na drugim zdrowie i życie człowieka. Niestety, wraz z rozwojem mediów społecznościowych takie zachowania zdarzają się bardzo często a internet zalewają zdjęcia i nagrania z wypadków, katastrof i przeróżnych akcji ratunkowych.

Grace Rhinehart przyszła ze swoim wnukiem do kawiarni i zobaczyła szczęśliwą rodzinę jedzącą włoskie lody. Obserwowała ich przez chwilę i stwierdziła, że stanowią doskonały obraz rodziny. Zaproponowała, że zrobi im wspólne zdjęcie, a oni chętnie się zgodzili. Kobieta wyciągnęła telefon komórkowy i wykonała uśmiechniętej czwórce rodzinną fotografię. Później wymienili się numerami i przesłała do nich obraz. Serdecznie jej podziękowali i wraz z wnukiem Blake udała się do domu, gdzie wytłumaczyła mu dlaczego uwielbia uwieczniać słodkie rodzinne chwile.

Przejdź na kolejną stronę, by zobaczyć tę wzruszającą fotografię. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : faithit.com

Reply