Założyła szklankę na klamkę w hotelowym pokoju. Wszyscy się dziwili, a teraz robią to samo!

Niektórzy ludzie niezbyt bezpiecznie czują się we własnych domach.

Jedni mieszkają w podejrzanych dzielnicach i boją się włamań, drudzy są zwyczajnie strachliwi, choć nie mają ku temu większych powodów. Ostrożności nigdy nie za wiele i dobrze mieć w domu jakieś zabezpieczenia na wypadek kradzieży. Tym bardziej, gdy wyjeżdżamy na urlop lub dłużej przebywamy poza domem. Alarm czy porządne antywłamaniowe drzwi z pewnością nie zaszkodzą.

Każdy czuje się trochę nieswojo w nowym miejscu. Gdy śpimy pierwszą noc w nowo wynajętym mieszkaniu czy pokoju hotelowym, istnieją pewne obawy, że ktoś może zakraść się w nocy do środka. Oczywiście zazwyczaj tak się nie dzieje, ale wyobraźnia podsuwa niepokojące scenariusze. Boimy się, że za drzwiami stoi pijak, złodziej, morderca czy gwałciciel.

Szczególnie bojaźliwe są panie, ale nie ma co się dziwić. W końcu to słaba płeć, która potrzebuje silnego męskiego ramienia. Jeśli nocując gdzieś poza domem, chcesz się czuć bezpiecznie mamy dla ciebie pewną propozycję. Co prawda nie jest to stuprocentowy sposób na uniknięcie kradzieży ani metoda gwarantująca pełne bezpieczeństwo, ale gdy się nie ma niczego innego pod ręką, warto ją zastosować.

Przejdź na kolejną stronę, by poznać ten sposób.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : newzmagazine.com

Reply