Gdy ojciec dowiedział się, że jego syn jest szkolnym tyranem, zmusił go do walki z silniejszymi od siebie. Zobaczcie, jak poradził sobie w ringu

Z powodu dręczenia oraz wyśmiewania mnóstwo dzieci i nastolatków nie ma ochoty chodzić do szkoły. Boją się konfrontacji z prześladowcami i chcą za wszelką cenę uniknąć wyzwisk, bicia i poniżania. Niektórzy kompletnie sobie nie radzą z problemem i popadają w depresję lub co gorsza, miewają myśli samobójcze.

Gdy dręczona osoba ma już dość i postanawia pożegnać się z życiem, wszyscy zastanawiają się, jak można było temu zapobiec? Niestety wtedy jest już za późno. Kroki trzeba podejmować wówczas, gdy zauważy się problem.


gossip


Co byś zrobił, gdybyś się dowiedział, że twoje dziecko zastrasza słabszych od siebie? Broniłbyś oprawcy czy dałbyś mu odpowiednią nauczkę? Ten ojciec zdecydowanie wybrał tę drugą opcję. Gdy tylko zdał sobie sprawę, że jego syn jest tyranem, zabrał go do szkoły boksu i zmusił do walki z silniejszymi. Wcześniej to od gnębił innych, teraz sam stał się ofiarą.

fight


Musiał zmierzyć się z dwoma doświadczonymi przeciwnikami i wcale nie była to sprawiedliwa walka, ale właśnie o to chodziło. Ojciec chciał uświadomić mu, jak czuły się jego ofiary, które nie mogły odeprzeć ataków.

Obejrzyjcie to starcie. Chłopak w białej koszulce i zielonych spodenkach to szkolny dręczyciel.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : unilad.co.uk

Reply