Najdziwniejsze smaki Pepsi prosto z Japonii! Którego byś nigdy nie spróbował?

Japończycy słyną ze swojego specyficznego poczucia smaku, które u większości nie budzi entuzjazmu. Oto najdziwniejsze smaki Pepsi, które można kupić w Japonii. 

Jeśli macie ochotę na podróż po najdziwniejszych smakach, to koniecznie musicie wybrać się do Japonii. Mieszkańcy tej uroczej wyspy są twórcami najbardziej zaskakujących połączeń smakowych, które nadają zwykłym i dobrze znanym produktom czy napojom. Nic więc dziwnego, że japońską Pepsi można spotkać w tak wielu odmianach.


1. Pepsi Sakura – gdy potrzebujesz odrobiny słodyczy.

Dla wszystkich kochających owoce została stworzona Pepsi Sakura o wiśniowym smaku. Napój jest gazowany, ma delikatny smak i piękny różowy kolor.

pepsi-1


2. Biała Pepsi? To możliwe!

Wydawałoby się, że czarny kolor jest nieodłączną i najbardziej charakterystyczną cechą Pepsi, jednak nie dla Japończyków, którzy stworzyli białą Pepsi. Napój jest dostępny w limitowanych  edycjach np. z cytrusową nutą.

pepsi-2


3. Potrzebujesz orzeźwienia? Łap za ogórkową Pepsi!

Ogórkowa Pepsi to idealna alternatywa na upalne dni: gasi pragnienie, niezwykle smakuje i ma zwariowany zielony kolor.  Niestety, produkowano ją limitowanych seriach.

pepsi-3


4. Pepsi Pink Cola – nie tylko dla miłośników różowego.

Pepsi o bardzo intensywnym różowym kolorze i truskawkowo-mlecznym smaku, choć niektórzy określają go jako jagodowy.  Macie ochotę spróbować?

pepsi-4


Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : dose.com

Reply