Masz 6 zmysł? Te pytanie pomogą ci dowiedzieć się, czy masz ukryte talenty parapsychiczne

Ponoć każdy z nas ma jakieś super moce, ale albo je ignoruje, albo nie potrafi ich rozwinąć.

Każdy z nas z lekkim powątpiewaniem podchodzi do nadprzyrodzonych i niesamowitych rzeczy. Oczywiście każdy z nas chciałby mieć jaką super moc, niczym bohaterowie z komiksów ratować świat przed złem. Być herosem, którego chcą naśladować wszyscy. Jednak kiedy te same osoby zapytać o ich zdanie o wróżkach i jasnowidzach… można usłyszeć zupełnie inne odpowiedzi.

Są osoby, które bardzo często sięgają po horoskopy, radzą się wróżek, gdy muszą podjąć jakieś ważne decyzje. Nie raz rodziny zaginionych ludzi udają się po pomoc do jasnowidza. Nie każdy jest nawet na tyle odważny, by przyznać się do tego publicznie, bo boją się śmieszności, uznania za wariatów. Bo jednak większość ludzi woli przeciętność.

Rose Smith uważa, że każdy z nas ma szósty zmysł. Kobieta, która zajmuje się profesjonalnie sprawami paranormalnymi, jest pewna, że ludzie mają tajne moce, ale nie potrafią z nich w pełni korzystać. Uważa, że każdy, kto ma przeczucia, potrafi przewidzieć pewne wydarzenia, powinno rozwijać swoje umiejętności. Rose sądzi, że zdolności parapsychiczne są jak każda umiejętność, jeśli będziesz nad nią pracować i je rozwijać to zyskasz moc.

Ekspertka, która na co dzień kieruje Absolute Soul Secrets, naprowadza ludzi na to, jak można odnaleźć w sobie zdolności i je ćwiczyć. Uważa też, że szósty zmysł może objawiać się różnie u różnych osób. Według niej ludzie mogą mieć wizje, gdy zasypiają, mogą widzieć aury innych, mogą też słyszeć głosy, które pomijają. Rose uważa, że najważniejsze jest poznać, że ma się dar.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : dailymail.co.uk

Reply