Szwedzka matka wyrzuciła córkę z pokoju, by zrobić miejsce dla emigranta. Odpłacił się jej w paskudny sposób!

Do państw europejskich, które najchętniej przyjmują uchodźców należą Niemcy i Szwecja.

Dalej plasuje się Francja, Wielka Brytania, Włochy, Holandia i Belgia. Coraz odważniej twierdzi się, że przybysze z Syrii, Iraku, Erytrei, Afganistanu, Somalii czy Sudanu to nie uchodźcy, tylko emigranci ekonomiczni. Jadą tam, gdzie jest największy „socjal”, by spokojnie żyć na koszt bogatego państwa. Kraje europy wschodniej niechętnie podchodzą do kryzysu emigracyjnego. Nie otwierają swoich granic dla niezidentyfikowanych przybyszów i mocno trzymają się swojego stanowiska.

Latem 2015 roku matka trójki dzieci ze Szwecji zdecydowała, że doskonałym pomysłem będzie przyjęcie do domu uchodźców. Czuła wobec ich ogromne współczucie i jako dobry człowiek postanowiła otworzyć swój dom dla innych. Przyprowadziła dwóch mężczyzn ubiegających się o azyl. Nie było jednak dla nich miejsca, więc oddała jednemu z nich pokój swojej 10-letniej córki Emmy.

Pokój dziewczynki przejął pochodzący z Erytrei o imieniu Isaac. Mimo że wyglądał na dorosłego mężczyznę, utrzymywał, że ma 15 lat. Mówił, że zaczął naukę w swoim kraju, gdy miał 10 lat. Edukacja miała trwać 7 lat, jednak przerwał ją po 5 latach. Według niego to czyniło go 15-letnim nastolatkiem. Szwedka mu zaufała i traktowała go jak pełnoprawnego członka rodziny. On jednak posunął się do bardzo paskudnego czynu.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply