Otyła nastolatka poprosiła matkę, by przyniosła jej do szkoły koszulkę i jeansy. Powód? Rówieśnicy prześladowali ją za… noszenie sukienki!

Zrozpaczona i upokorzona Bailey poprosiła matkę, by ta przyniosła jej do szkoły zwykłe jeansy i koszulkę, aby mogła się przebrać. Rodzicielka oczywiście spełniła prośbę córki i po 5 minutach zjawiła się z rzeczami. Było to dla niej bardzo bolesne doświadczenie, ponieważ czuła się bezradna i nie wiedziała, w jaki jeszcze sposób może pomóc córce i zatrzymać falę hejtu, jaka się na nią wylała.

Otyła nastolatka poprosiła matkę, by przyniosła jej do szkoły koszulkę i jeansy. Powód? Rówieśnicy prześladowali ją za... noszenie sukienki!

 

Uczniowie ze szkoły Bailey nie tylko wyśmiewali ją na korytarzu i w klasie, ale także jeden z chłopców zrobił dziewczynie zdjęcie i wrzucił na portal społecznościowy, szydząc z jej otyłych nóg. Jednym pocieszeniem dla dziewczyny było to, że wielu internatów, zwłaszcza w bardziej dojrzałym wieku, wsparło ją, pisząc by nie przejmowała się złośliwymi komentarzami, tylko zawsze akceptowała siebie i pamiętała, że o prawdziwej wartości człowieka świadczy jego wnętrze.

Jak uważacie, osoby otyłe powinny ubierać się tak, by zakrywać swoje mankamenty figury, a może mogą czuć się w pełni swobodnie i pokazywać tyle ciała, ile chcą?

Otyła nastolatka poprosiła matkę, by przyniosła jej do szkoły koszulkę i jeansy. Powód? Rówieśnicy prześladowali ją za... noszenie sukienki!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : bet.com, viral4real.com

Reply