Ta para jest szczęśliwa, ale przeżyła straszną tragedię!

Cathi i Dan są zgodnym i dobrym małżeństwem mieszkającym w Meinneapolis. Na pierwszy rzut oka nie widać tragedii, jaką przeszli ponad 10 lat temu. Wtedy to stracili najważniejsza część życia – swoje dzieci. 

Spełnił się najgorszy koszmar każdego rodzica. Ich dzieci wracały wspólnie do domu i niestety doszło do tragicznego wypadku. Kierujący autem 21-letni Andrew, nie zauważył znaku stopu i wjechał pod inne auto. Niestety na miejscu zginął on i  jego 15 letnia siostra.Rodzice nie mogli otrząsnąć się po tej tragedii. W tym momencie ich życie się skończyło. Para pogrążyła się w żałobie, nie potrafili odnaleźć sensu życia.

a
b


Po trzech latach zawieszenia Cathi postanowiła wykorzystać swoje umiejętności i poświęcić się innym. Zgłosiła się do grupy wolontariuszy i wyjechała do Liberii. W tamtejszym szpitalu poznała małego Mathew, który odmienił życie pary.

c


Mały chłopczyk został porzucony przez biologiczną matkę, ponieważ był poważnie chory. Miał rozszczepienie podniebienia i był głuchy. Cathi to nie przeszkadzało i postanowiła adoptować chłopczyka.

d


Mthew stał się ich sensem życia. Oni uratowali jego życie, on ich. Bezgraniczna miłość Cathi i Dana sprawiła, że Mathew ma szansę na normalne i szczęśliwe życie. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : christplus.net

Reply