Po 19 latach małżeństwa odkrył sekret, który skrywała jego żona. Rozstanie było nieuniknione

Medycyna estetyczna wraz z rozwojem technologii przeszła naprawdę daleką drogę.

Dzisiaj możemy zoperować, a dzięki temu poprawić, a nawet zmienić niemal wszystko, począwszy od kształtu nosa czy uszu, aż po bardziej skomplikowane zabiegi. O tym, że nie zawsze jest to dobre, przekonał się pewien mężczyzna, który po 19 latach małżeństwa, odkrył wstrząsającą prawdę o swojej żonie.

tajemnica-zony


64-letni Jan, pochodzący z Belgii, był w szczęśliwym związku z 48-letnią Indonezyjką, Monicą. Małżonkowie pobrali się w 1993 roku. Zanim zalegalizowali związek, przeszli długą batalię związaną z legalizacją pobytu Moniki w Belgii, ponieważ rząd kwestionował jej prawdziwą tożsamość. Jan opowiada:

Przywiozłem ją do Belgii, ale to nie było łatwe. Belgijskie sądy miały poważne wątpliwości do do autentyczności jej aktu urodzenia oraz dokumentów tożsamości, ale w końcu je zaakceptowali. Była naprawdę atrakcyjną, pociągającą kobietą.

W pewnym momencie nad szczęśliwym do tej pory małżeństwem zawisły jednak ciemne chmury. Co się wydarzyło, przeczytacie na kolejnej stronie.

tajemnica-zony1

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : telegraph.co.uk, en.protothema.gr, thecontroversialfiles.net

Reply