Po 19 latach małżeństwa odkrył sekret, który skrywała jego żona. Rozstanie było nieuniknione


Para wiodła normalne, spokojne życie przez 19 lat i udało się jej stworzyć zgodną, szczęśliwą rodzinę.

Oboje zdecydowali, że nie będą mieć dzieci, ponieważ Jan miał już dwójkę z poprzedniego małżeństwa. Zdaniem mężczyzny Monica była jak „starsza siostra” dla jego synów. Ich małżeństwo zaczęło przeżywać kryzys, gdy kobieta dostała nową pracę w pełnym wymiarze godzin.

tajemnica-zony2


Zaczęła się bardzo zmieniać – opowiada. Mój najstarszy syn widział ją czasem w nocnym klubie. Zaczęła nosić bardzo krzykliwe ubrania, naprawdę krótkie spódnice i mini topy, tak, że jej brzuch był całkowicie odsłonięty.

Wkrótce o kobiecie zaczęły krążyć niepochlebne plotki. Jan znalazł na swoim komputerze miłosne maile, które kobieta wymieniała z innymi mężczyznami…

Przyjaciele powiedzieli Janowi, że doszły ich słuchy, iż Monica jest tak naprawdę mężczyzną, który przeszedł operację zmiany płci! Jan nie był w stanie w to uwierzyć. Jednak z podobnymi rewelacjami, z zupełnie innego źródła, przyszedł do niego także jego syn.

Konfrontacja z żoną była nieunikniona.

tajemnica-zony6

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : telegraph.co.uk, en.protothema.gr, thecontroversialfiles.net

Reply