90 % mężczyzn ma te ukryte lęki, ale za nic się do nich nie przyzna!

Sposób wychowania i postrzegania mężczyzny w świecie zmienia się, ale nie na tyle szybko, by panowie nadal nie ukrywali strachów.

Kobiety narzekają na swój los, że żyją w pewnych ramach, poza które ciężko wyjąć. Podobnie mają mężczyźni, przed którymi stoi wiele problemów i kłopotów, do których nie chcą się do nich przyznać. Boi się śmieszności, odrzucenia, opinii, która będzie o nim krążyć. A większość tych lęków bierze się z tego, jakie wymagania przed mężczyzną stawia świat.

Mężczyzna powinien być zadbany, ale nie za bardzo. Wysportowany, wrażliwy i czuły, ale i męski, odważny, stanowczy… Wielu ludzi ma sekretne leki, że nie spełnia wszystkich wyzwań, jakie stawia przed nim świat. A wiele stereotypów, które nami nadal rządzą, sprawiają, że lęki w mężczyznach narastają, ale nigdy się do nich nie przyznają. Mamy dziś dla was 10 przykładów meskich lęków, gdy je poznacz, może inaczej spojrzysz na swojego mężczyznę.

1. To, jak wygląda ich ciało

Nie tylko kobiety boją się o swój wygląd i albo się głodzą, albo katują ćwiczeniami… lub też nie robią nic i płaczą. Mężczyźni także cały czas są bombardowani zdjęciami aktorów i innych wysportowanych facetów. Oni też porównują swój wygląd z innymi, ćwiczą… lub sięgają po środki odchudzające.

2. Pieniądze

Mężczyźni martwią się o swoje zarobki, zwłaszcza gdy mają na utrzymaniu rodzinę. Kiedy starają się o jakąś kobietę doskonale wiedzą, że wymaga się od nich, by zapłacili za kolację, przywieźli, nie szczędzili na kwiaty. To przed nimi często stoi wyzwanie bycia jedynym żywicielem rodziny, zapewnienie dostatku żonie i dzieciom, a to może wykańczać.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : brightside.me

Reply