3-letni Collin nagle został sparaliżowany. Gdy odkryto przyczynę choroby z przerażeniem stwierdzono, że może dotknąć każdego, bez względu na wiek

Czasem wielkie tragedie zaczynają się od pozornie małych zdarzeń.

W leczeniu najważniejsza jest diagnostyka. Bez prawidłowego zidentyfikowania choroby, nie można skutecznie pomóc pacjentowi, dlatego lekarze bardzo szczegółowo badają chorych, by mieć 100% pewność, co im dolega. Niestety wiele schorzeń nie daje się tak łatwo zdiagnozować.

Stephanie, Dillon i ich synek Collin są szczęśliwą rodziną ze Tennessee w USA. Ich życie do tej pory toczyło się spokojnie, ale nagła choroba synka postawiła ich życie do góry nogami i uświadomiła, ile potencjalnie śmiertelnych zagrożeń czyha na człowieka, nie tylko na małe dzieci.

Pewnego dnia małżeństwo usłyszało, że w domu zrobiło się podejrzanie cicho. Rodzice byli przekonani, że ich 3-letni synek Collin coś broi w swoim pokoju, ale gdy do niego poszli z przerażeniem odkryli, że chłopiec leży na podłoże i nie może poruszać nogami!

Co stało się chłopcu? Dlaczego każdego z nas może spotkać to samo? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie na kolejnych stronach. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : nolocreo.com

Reply