Kobieta pożaliła się, że dostała zbyt tani pierścionek zaręczynowy. Po chwili zalała ją fala zdjęć… tanich pierścionków, z których właścicielki są dumne

Nie zawsze nasze problemy okazują się problemami całego świata, ta kobieta przekonała się o tym dobitnie.

Każda kobieta marzy, że jej zaręczyny będą jedyne w swoim rodzaju i idealne. Wspaniała sceneria, kwiaty, wino i wielki diament, którym mężczyzna pokaże, jak bardzo ją kocha. Wiele kobiet podpowiada, jakie pierścionki się im marzą, by być pewnymi, że mężczyzna nie zawiedzie ich oczekiwań. Jednak jest grono kobiet, które wiedzą, że pierścionek pierścionkiem, ale ważniejsze jest, by dobrze wspólnie żyć.

Pierścionek jest pewnego rodzaju symbolem, ale nie jest on więcej wart od miłości, wsparcia i wierności. Jeśli kobieta patrzy tylko na korzyściach, jakie płyną z bogactwa jej narzeczonego, a w przyszłości męża, cóż może się bardzo zawieść. Anonimowa kobieta, która wypowiedziała się na portalu społecznościowym na temat swojego pierścionka dostała od innych internautek nie wyrazy współczucia, ale zimny prysznic.

Kobieta pożaliła się, że jej partner bardzo dobrze zarabia, ma pieniądze kupił jej pierścionek za zaledwie 1300 funtów. Inne kobiety wcale nie żałowały dziewczyny, ale zaczęły pisać do niej, że jest po prostu chciwa i jeśli patrzy na związek przez pryzmat pieniędzy i tego, ile z nich uda się jej otrzymać od narzeczonego, to tylko można jej współczuć. Dodatkowo dziewczyny zaczęły wrzucać zdjęcia ze swoimi pierścionkami, które kosztowały nawet kilkanaście funtów.

Dr Ansa Phoneix pokazała pierścionek, który otrzymała – piękny opal, za 55 funtów. Dodała, że wybrali już z małżonkiem tytanowe piękne obrączki, które kosztowały ich 45 funtów. Najważniejsze dla nich jest uczucie, którym się darzą. Ansa nie była jedyna! Rachel Chadwic napisała, że jej pierścionek kosztował 40 funtów, jest ze srebra z czerwonym kamieniem, a i tak uważa, że jest najpiękniejszy. Inna dziewczyna dodaje, że jej pierścionek chłopak kupił na targu staroci za kilka funtów, ale nie zamieniłaby go na żadne diamenty.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : dailymail.co.uk

Reply