Otyła kobieta udowadnia, że cosplaye można zrobić z wszystkiego! Zobacz pomysły na tanie i oryginalne przebrania

Cosplaye zapoczątkowano w Stanach Zjednoczonych. Zabawa polega na przebieraniu się w postacie z mangi, bohaterów popularnych filmów czy gier komputerowych.

Chodzi o to, by jak najdokładniej odwzorować daną postać, nie tylko jeśli chodzi o jej strój, ale także o sposób poruszania się czy ton głosu. Fani cosplayów często gromadzą się na konwentach i przeróżnych festiwalach, na których organizowane są konkursy na najlepsze przebranie.


Jeśli chodzi o tworzenie niepowtarzalnych cosplayowych strojów, nikt nie dorówna Sine Benjaphorn. 22-latka z Ratchaburi City w Tajlandii zawsze twierdziła, że ma dwie życiowe pasje: jedzenie i cosplaye. Postanowiła połączyć te zainteresowania, a wynik jest o wiele lepszy, niż można sobie wyobrazić. Przebrania Tajlandki szturmem podbiły internet, a ona sama dzięki temu wypromowała swój sklep z ubraniami.

Sine ma dość kobiece kształty i sprzedaje odzież dla pań w rozmiarze plus size. Dzięki temu, że regularnie się przebiera, zyskała mnóstwo fanów a obroty sklepu gwałtownie wzrosły.

Uwielbiam jeść, wiec pomyślałam, że jedzenie powinno być częścią moich kostiumów. Dużo radości sprawia mi przygotowanie każdego przebrania. Później zjadamy wszystko z moim znajomymi — powiedziała w wywiadzie dla jednego z serwisów.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply