Ma 96 lat i sprawność fizyczną, której mogłaby jej pozazdrościć niejedna nastolatka. Poznajcie Tao Porchon Lynch, niezwykłą instruktorkę jogi!

Tao Porchon Lynch ma 96 lat i energię, której mogłaby jej pozazdrościć niejedna współczesna nastolatka! Kobieta od 56 lat uczy jogi i ciągle jeszcze świetnie radzi sobie jako instruktorka.

Na jej zajęcia przychodzą nie tylko ludzie dojrzali, ale także młode osoby, nie tylko powodowane ciekawością, ale także – ale może przede wszystkim – uwielbiające pozytywne emocje, które przekazuje Tao. Trzeba przyznać, że kobieta jest naprawdę niezwykła :).

4Jaka jest recepta Tao na długowieczność? Sama bohaterka mówi, że to przede wszystkim optymizm i pozytywne myślenie. Największym błędem, jaki mogą popełnić ludzie, jest dopuszczanie do siebie złych myśli!

Nie warto myśleć o tym, co będzie jutro, ani rozpamiętywać tego, co było wczoraj – liczy się tu i teraz – właśnie nad dzisiaj należy najbardziej pracować, przeszłość już minęła, a przyszłość… cóż, przyszłość może nigdy nie nadejść.

Zobaczcie niezwykłe video o Tao. Jestem pewna, że na pewno zakochacie się w jej osobowości, tak samo jak ja :).

 

Spodobała Ci się historia Tao Porchon Lynch? Podzielcie się nią z innymi! Może zainspiruje ich do działania! :)

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply