Tata chciał zaimponować córce i złapać wielkiego pająka. Uwaga, nagranie nie dla ludzi o słabych nerwach!

W zależności od zakątka świata pająki są mniejsze i większe. Niektórzy mają to nieszczęście, że żyją blisko naprawdę wielkich stworzeń, które w dodatku lubią zaczaić się w domach. Oczywiście są ludzie, którzy kochają pająki i hodują je w domach. Stwarzają im dobre warunki i patrzą jak rosną. 

Większość z nas nie cieszy się z towarzystwa pająków, reaguje na nie strachem i krzykiem. Cóż, nie należą do najpiękniejszych, ale żeby od razu krzyczeć? :)Pewien ojciec postanowił pochwalić się przed córką, że złapie wielkiego pająka, który dostał się do wnętrza domu i zapanował nad sufitem w kuchni. Wszystko było dobrze przygotowane – miska do złapania pająka, drabina, chęci i włączona kamera. A jednak!

pająk


Czasami wielkie pająki nie zagrażają człowiekowi, jednak trzeba uważać. Jest to dzikie zwierze uzbrojone w jad, który może i nie uśmierci człowieka od razu, ale może poważnie uszkodzić działanie narządów u człowieka. Dlatego w krajach, gdzie wielkie pająki są zagrożeniem, ich łapaniem zajmują się specjaliści. Nie zaś ojcowie z miskami.

Zobacz, jak skończyła się historia łapania pająka. Uwaga na nerwy!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply