To, jak mężczyzna spędza czas ze swoją córką, jest po prostu niesamowite!

Rodzice często nie mają czasu dla swoich dzieci. Praca i inne obowiązki sprawiają, że większość maluchówspędza czas w przedszkolach i na zajęciach dodatkowych, a ich rodzice chodzą do pracy. Jednak najczęściej kiedy mama albo tata znajdą wolną chwilę, starają się spędzić czas z dziećmi i opiekować się nimi jak najlepiej potrafią. Jedni wybierają wspólne oglądanie telewizji, inni wspólne malowanie.

Ten ojciec postanowił zrobić z córką coś zupełnie nowego! Zamiast siedzieć i oglądać telewizję, sprawił, że córka świetnie się bawiła. I jak widać, on sam też! Matka dziewczynki, która jako pierwsza zobaczyła nagranie, nie mogła uwierzyć, że jej mąż tak świetnie potrafi się zająć dzieckiem.Jak widać na nagraniu poniżej, wcale nie potrzeba drogich zabawek i gadżetów, żeby dziecko miała wspaniałe wspomnienia z dzieciństwa. Wystarczy spędzać z nimi aktywnie czas. Bo jednak to jest najważniejsze – okazane zainteresowanie i uczucie.

Świetnie zobaczyć takie nagranie nawet na poprawę humoru i widzieć, jak ludzie potrafią świetnie spędzać czas z dziećmi. Nic, tylko zazdrościć!

tata


Zobacz sam i prześlij znajomym!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply