Ojciec nagrał filmik, o tym jak wygląda opieka nad piątką dzieci! 10 milionów odtworzeń pokazuje, że trafił w sedno!

Jedno dziecko jest wyzwaniem, a pięć to już zorganizowana grupa przestępcza :) Kto ma dzieci wie, że potrafią wejść w każdy kąt, próbować smaku dosłownie wszystkiego i nie poddawać się w zdobywaniu szczytów szafek. Ich umiejętności zaśnięcia wszędzie tylko nie w łóżeczku są legendarne. 

Przeważnie domem zajmują się kobiety, jednak to się zmienia i widok ojca z dzieckiem nikogo nie dziwi. Tak samo tata, jak i mama mogą świetnie opiekować się dziećmi i nie ma tu większych różnic. No, może ojcowie mają większy dystans do siniaków i nie powtarzają, co drugie słowo „zostaw, spadniesz, nie wolno” :)


tata3


Wspólne zakupy? To dopiero wyzwanie! 

tata2Pewien ojciec postanowił się podzielić z innymi swoimi doświadczeniami w opiece nad piątką dzieci. Jednak jeśli spodziewasz się filmiku instruktażowego, jak włożyć pieluszkę i co zrobić z pozostałą czwórką dzieci, gdy musisz skupić się na jednym… to się zawiedziesz. Film z dystansem pokazuje, jak radzić sobie z obowiązkami i nie dać się zwariować. Panu gratulujemy dystansu i pomysłu! A film… to trzeba zobaczyć, jak tata wymiasta w rytmie popularnego hitu  :D

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply