Dzieci są kochane, słodkie, urocze… dopóki nie trzeba im zmienić pieluchy. Oto zabawne nagranie, na którym młody ojciec walczy z tym wyzwaniem

Posiadanie dziecka jest wielką radością dla rodziców, ale opieka nad małym człowiekiem to nie bułka z masłem. Zwłaszcza, gdy jest się młodym rodzicem, który wiele rzeczy robi po raz pierwszy. Poznajcie tatę, który stanął przed wyzwaniem zmiany pieluchy.

Podstawową czynnością, jaką wykonują dorośli przy małych dzieciach, jest zmiana pieluchy. Niestety nie można od tego uciec, choć dla wielu jest to dość trudne i niekomfortowe zadanie, o czym przekonał się ten młody tatuś. Kiedy został zobligowany przez mamę do zajęcia się kilkumiesięcznym dzieckiem, nie wiedział, że przerośnie go…  już samo ściągnięcie zużytej pieluszki. Również maluch nie okazał się zbyt pomocny, ponieważ nie pozwalał zachować ojcu należytej powagi, potrzebnej do tego odpowiedzialnego zadania.


Nawet najlepszy rodzic ma swoją „piętę achillesową”.

pielucha-1


Trzeba przyznać, że tatuś bardzo się starał. Wielokrotnie podejmował próbę rozebrania swojej pociechy, jednak za każdym razem obrzydzenie zapachem wygrywało i rezygnował. Zakłopotanie ojca, jego gesty i miny szalenie bawiły dziecko. Chłopczyk śmieje się naprawdę uroczo i nie sposób się w nim nie zakochać, choć zawartość jego pieluszki zdecydowanie odstrasza. Całej sytuacji przyglądała się mama, która miała ubaw ze swojego mężczyzny i jego bezradności w tej sytuacji. Jak pokazuje poniższe nagranie, to kobiety są większymi twardzielami, zwłaszcza podczas opieki nad dziećmi.

Śmiech dziecka jest powalający, nie mniej niż pampers.

 

 

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply