Artysta tatuator stracił rękę, ale to nie przeszkodziło mu w realizacji pasji!

W wielu dziedzinach życia jest niezbędne samozaparcie, zwłaszcza gdy zawód wymaga niebagatelnych umiejętności. Tak jest w przypadku wszelkich zawodów artystycznych. Lata ćwiczeń i praktyki pozwalają doprowadzić do perfekcji umiejętności. Dlatego, gdy los sprawia, że tracimy możliwość robienia tego, co kochamy jest naprawdę ciężko. 

Na szczęście żyjemy w czasach rozwoju technologicznego, który daje ogromne możliwości. Jeśli masz wystarczająco dużo chęci w sobie, ze wszystkim sobie poradzisz. Udowadnia to historia JC Sheitana Teneta, który stracił rękę, a mimo to jest uznanym tatuatorem.


2JC stracił rękę 22 lata temu, jednak dopiero teraz dzięki technologii i rozwojowi protetyki odzyskał ramię. Zawód tatuatora wymaga precyzji, pewności ruchów, ponieważ siłą nacisku jest bardzo ważna. To nie powstrzymało go przed uprawianiem wymarzonego zawodu i jest on pierwszym tatuatorem, który zamiast ręki ma maszynę.

3


Niezwykłą protezę zrobił dla niego inny artysta – JL Gonzal. Niezwykła proteza powstała z manometru, maszyny do pisania i maszynki do tatuażu. Dlatego jest niezwykła i szczególna. Wspaniale wygląda i jak widać, na filmie poniżej doskonale sprawdza się w użyciu!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.


źródło : lifebuzz.com


Reply