Te pary podjęły ryzyko i zrobiły sobie wspólny tatuaż. Dziś nie żałują tej decyzji, a ich pomysły są inspiracją dla innych zakochanych

Tatuaże to pamiątka na zawsze, a ewentualne ich usunięcie jest kosztowne, czasochłonne, a przede wszystkim bardzo bolesne. Trzeba więc dobrze się zastanowić nad trwałym ozdobieniem ciała, zwłaszcza jeśli tatuaż ma związek z naszym partnerem czy partnerką.

Ogólnie uważa się, że najgorszym błędem jest tatuowanie sobie imienia swojej drugiej połówki, ponieważ w razie ewentualnego rozstania, rysunek będzie tylko przypominał o przykrej przeszłości. Ale jeśli pary chcą mieć wspólny tatuaż, nawiązujący do siebie nawzajem, wcale nie muszą tatuować swoich imion, ponieważ jest wiele innych wzorów, które mogą pokazać bliskość zakochanych, a w razie rozstania nie szpecić ciała.


tattoo-for-a-couple-p


Zakochani z kreatywnymi tatuażami najczęściej decydowali się wykonać je na rękach, by po chwyceniu się za nie, było widać, że oba rysunki łączą się w całość. Wiele par postawiło na zabawne wzory, które pokazują, że łączy je nie tylko miłość, ale też poczucie humoru i dystans. Jeśli zastanawiacie się, czy nie zrobić sobie wspólnego tatuażu, to koniecznie musicie zobaczyć poniższe projekty, które na pewno was zainspirują do zrobienia super dziary.

Bo w związku chodzi o to, by dopasować się niczym puzzle

tattoo for a couple (43)


Inspiracja Disneyem

Kolejnych 20 ciekawych projektów tatuaży dla par, znajdzie na następnych kilku stronach artykułu. 

tattoo for a couple (25)

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : news.dose.com

Reply