Te paznokcie stworzył ktoś o chorej wyobraźni. Zwłaszcza te spod numerka 6!

Nasze paznokcie mogą bardzo dużo o nas powiedzieć.

Dłonie są bowiem często pierwszym, co widzą osoby, które się z nami poznają. Podajemy je w końcu na przywitanie i już ono może kogoś odstraszyć. Niezadbane dłonie u kobiety bardzo często dyskwalifikują ją w oczach mężczyzn. Podobnie jest również z mężczyznami. O ile jednak panom wystarczą ładnie obcięte, czyste, paznokcie, o tyle panie decydują się zwykle na ciekawy manicure.

Nie wszystkim podoba się klasyka gatunku, czyli tzw. manicure francuski lub paznokcie pomalowane na jeden kolor. Inni wolą pokombinować i wymyślają różne, przedziwne stylizacje. Niektóre z nich są naprawdę udane i cieszą nasze oczy, inne jednak to koszmar manikiurzystki. Poniższe stylizacje stworzyły niewątpliwie osoby o chorej wyobraźni. Wolimy nie wiedzieć, jakie myśli kłębią się w ich głowach, skoro zrobili coś tak paskudnego. Naszym faworytem do tytułu koszmarny manicure jest ten spod numerka szóstego. Jesteśmy ciekawi, jaki jest wasz!

1. Rafa koralowa

Rafy koralowe umierają tak szybko, że ze wszystkich sił powinniśmy się starać przedłużyć ich żywotność. Ta pani postanowiła jednak nie martwić się o ginącą naturę i umieściła ją sobie na paznokciach. Upiekła dwie pieczenie na jednym ogniu: ma teraz paznokcie z przesłaniem i raczej nikt nie zaatakuje jej gdzieś w ciemnym zaułku. Z takimi szponami?

2. Selfie

To trend zapoczątkowany przez koreańską artystkę Dain Yoon. Kobieta wpadła na pomysł połączenia manicure i fryzjerstwa i stworzyła na paznokciach klientki wyjątkowe portrety. Oryginalny pomysł przykuł uwagę tysięcy internautów. Wiele kobiet go komentowało, ale znacznie mniej odtworzyło. W końcu takie selfie to nie byle co. Trzeba mieć niskie poczucie estetyki, a przy tym sporo narcyzmu. Na szczęście rzadko zdarzają się takie mieszanki cech.

Kolejne zdjęcia znajdziesz na następnej stronie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply