Te szalone fryzury inspirowane magią Afryki to dzieło Lisy Farrall, nietuzinkowej fryzjerki, która z układania włosów uczyniła sztukę

Włosy to jedna z najważniejszych ozdób kobiety i sposób na pokazanie jej indywidualizmu.

Fryzura jest bardzo ważna dla wyglądu człowieka, ponieważ może dodać mu urody, bądź wręcz przeciwnie, oszpecić go. Szczególną uwagę do uczesania przywiązują panie, które długością i kolorem swoich kosmyków, chcą nie tylko zachwycić mężczyzn, ale też wzbudzić zazdrość w innych kobietach.

Włosy włosom nie równe, a ich typy zależą od wielu kwestii. Przede wszystkim na charakter włosów mają wpływ geny, a więc i rasa człowieka. Nie da się bowiem zaprzeczyć, że włosy osób czarnoskórych diametralnie różnią się od włosów osób białych, ponieważ się o wiele grubsze i kręcą się w specyficzny sposób.

Pielęgnacja włosów osób czarnoskórych nie należy do najłatwiejszych, co potwierdzi każda fryzjerka. Nie oznacza to, że wszystkie panie o ciemnej karnacji są skazane typowe afro, bo wystarczy natrafić na tak zdolną fryzjerkę jak Lisa Farrall, by na głowie pojawiła się fryzura nie z tej ziemi.

Kolejne zdjęcia najnowszej kolekcji fryzur autorstwa Lisy, znajdziecie już na kolejnych stronach. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : brightside.me, essence.com

Reply