Sprawdź, czy jesteś introwertykiem. Ten szybki i ciekawy test, powie ci prawdę!

Większość ludzi na świecie jest ekstrawertykami, ale to introwertycy zmieniają i kształtują świat.

Za podział ludzkich typów osobowości odpowiedzialny jest Carl Jung, który znalazł punkty wspólne i określił ludzi, jako ekstrawertyków i introwertyków. Oczywiście świat  nie jest taki lub taki i cechy się mieszają, ale zawsze można wyznaczyć coś, co jest wspólnym mianownikiem i cechą charakterystyczną. A to bardzo wpływa na zachowanie i postrzeganie świata.

Różnorodność ludzi jest ogromna, każdy uważa się z innego i choć możemy szukać punktów wspólnych, to zawsze jest duże prawdopodobieństwo, że stawiając obok siebie dwie identyczne na pozór osoby, znajdzie się wiele różnic. Dzięki temu świat jest bogaty i pełen niespodzianek.

Zrozumienie siebie jest kluczem do sukcesu. Bo kiedy wie się, jak dane rzeczy działają na nas, jak reagujemy, co nas cieszy, a czego się boimy, łatwiej się jest przygotować na to, co nieznane. Introwertycy czerpią siłę z wewnętrznych rozważań, z tego co sam przemyśli. Introwertycy dobrze czują się w swoim towarzystwie, nie potrzebują innych, by się relaksować i spędzać czas.

Ten typ nie łatwo integruje się z innymi, bo potrzebuje czasu, by zachowywać się przy kimś na luzie i bez obaw. Introwertycy są konkretnymi rozmówcami, nie lubią rozmów o niczym, odzywają się, by powiedzieć co myślą, dowiedzieć się czegoś. Mamy dla was test, który pokaże, w jakim stopniu jesteście introwertykami, a w jakim ekstrawertykami.

Znajdź podane elementy, staraj się zrobić to jak najszybciej.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : brightside.me

Reply