Wybierz oko, które najbardziej zwróciło twoją uwagę. Dokładność tego tekstu jest zaskakująca

Pierwsze skojarzenia bardzo wiele zdradzają o nas samych i naszych preferencjach.

Często lepiej znamy osoby z naszego otoczenia niż nas samych. Wiemy, jak zareagują na dobre i złe wieści, jak cię cieszą i czego się boją. Oni też potrafią sporo powiedzieć o nas, ale dlaczego sami nie wiemy, co tak naprawdę w nas siedzi? Nie chcemy wiedzieć, czy nie mamy wiedzy i umiejętności, by się poznać.

Poznanie samych siebie ułatwiają nam zagadki, które poprzez analizę naszych wyborów są w stanie zdradzić, co w nas siedzi. Czym kierujemy się w życiu. Jedne testy mówią wiele o naszym charakterze inne o sposobie postrzegania rzeczywistości i reakcji na nią. Na nasz charakter i reakcje wpływa wiele czynników – życiowe doświadczenia, wiedza i przeżycia. Wiele razy zastanawiamy się, dlaczego reagujemy tak, a nie inaczej. Może warto spojrzeć w przeszłość.

Test – wybierz oko, które najbardziej cię zainteresowało

Mamy dla was prosty, ale bardzo ciekawy test, który bazuje na wyborze oka. Które zwróciło twoją uwagę? Które przyciągnęło wzrok? Zaciekawiło? Wybierz! Twoje decyzja pokaże, na jakim etapie jest twoje życie, czym się kierujesz i co cię motywuje.

 

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply